Dekoracyjny panel fotowoltaiczny

Panel fotowoltaiczny składa się z ogniwa fotowoltaicznego, zalaminowanego z taflą szkła hartowanego. Taka kompozycja – już sama w sobie – tworzy atrakcyjny wizualnie element, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dodatkowo wzmocnić ten efekt i postawić na akcent dekoracyjny paneli. Nowoczesne technologie, umożliwiają zastosowanie specjalnych folii oraz nadruków, dzięki czemu panele fotowoltaiczne nie tylko wytwarzają darmowy prąd, ale i zdobią otoczenie budynku.

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję