Inne

Farmy PV

Jeśli posiadasz niezabudowaną działkę – płaską bądź zbocze – ukierunkowane na stronę południową, której nie porastają drzewa – z pewnością zainteresuje Cię oferta budowy farmy fotowoltaicznej. Efektywność ekonomiczna tego rodzaju inwestycji wzrasta dodatkowo, jeżeli do działki zapewniony jest dojazd utwardzonym traktem oraz odległość od sieci elektroenergetycznej nie przekracza 200 m. […]

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacja fotowoltaiczna off grid

Off grid- obecnie występujące instalacje fotowoltaiczne można podzielić na trzy typy: Instalacje fotowoltaiczne zintegrowane z siecią elektryczną tzw. on-grid. Instalacje pracujące na sieć wydzieloną tzw. off-grid. Instalację hybrydową Instalacja off-grid jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy nie mamy możliwości podłączenia się do sieci energetycznej. Przykładem mogą być działki ogródkowe bądź [...] CZYTAJ WIĘCEJ

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję