Instalacje dodatkowe

Kompleksowa oferta SUN4YOU – to także szereg funkcjonalnych instalacji towarzyszących, które mają bezpośredni wpływ na komfort użytkowania mieszkania/domu, bezpieczeństwo oraz niższe koszty eksploatacyjne. Wśród licznych instalacji, oferujemy dostawę i montaż następujących – kompletnych sieci, spełniających wymagania, jakie narzucają aktualnie obowiązujące przepisy:

 

 • monitoring,
 • PPOŻ,
 • alarmy,
 • smart home.

 

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję