Jak działa fotowoltaika?

Ogniwa fotowoltaiczne, z jakich zbudowane są panele fotowoltaiczne, zamieniają światło słoneczne w energię elektryczną. Dzięki falownikowi (inwerter), prąd stały przekształcany jest w zmienny, który doprowadzany zostaje do instalacji domowej oraz do gniazdek. Warto pamiętać, że efektywność paneli fotowoltaicznych, związana jest m. in. z jakością ich wykonania, standardem ogniw oraz optymalnym ukierunkowaniem względem słońca. Z reguły, w okresie wiosenno-letnim, instalacja fotowoltaiczna generuje nadwyżki, które można jednak w ciągu roku zmagazynować u operatora sieci.

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję