Latarnie fotowoltaiczne

Oświetlenie PV – Innowacją w zakresie oświetlenia są oferowane przez nas latarnie fotowoltaiczne. W tym przypadku panele pozyskują energię, która wykorzystywana jest do zasilania instalacji oświetleniowej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie musimy doprowadzać zasilania. Dzięki temu latarnie mogą praktycznie stać w każdym miejscu. Zaletą jest również brak opłat za prąd, jest to świetne rozwiązanie dla różnego rodzaju placów, parkingów itp.

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Bajkowa 127, 10-696 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl, NIP 739 373 24 06

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję