Nowoczesne ogrzewanie domu

Dzisiejsze technologie w zakresie ogrzewania domu, koncentrują się przede wszystkim na rozwiązaniach prekologicznych, a zarazem ekonomicznych. Wzrost cen tradycyjnych nośników energii oraz postępująca degradacja środowiska naturalnego – to podstawowe czynniki, dzięki którym coraz popularniejsze stają się alternatywne źródła ogrzewania, takie jak:

 • pompy ciepła,
 • folie grzewcze,
 • elektryczne kotły kondensacyjne/indukcyjne,

Każdy z powyższych systemów, cechuje się odmienną specyfiką funkcjonowania, jednak wszystkie te rozwiązania grzewcze mają wspólne zalety, mianowicie:

 • neutralny wpływ na środowisko naturalne – zerowa bądź niska emisja pyłów oraz CO2,
 • niskie koszty eksploatacji instalacji,
 • wysoka efektywność ekonomiczna (wydajność),
 • bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

W momencie zasilenia pompy, folii, kotła czy klimatyzatora energią elektryczną, produkowaną za pośrednictwem instalacji fotowoltaicznej – Twoje rachunki za prąd stopnieją do zera.
W swojej ofercie posiadamy wyłącznie urządzenia, materiały i komponenty najwyższej jakości – od sprawdzonych i renomowanych producentów z branży ogrzewania.

Klimatyzacja Olsztyn

Klimatyzatory to specjalistyczne urządzenia, które większości osobom kojarzą się z wytwarzaniem przyjemnego chłodu. Okazuje się jednak, że dobrej klasy instalacja klimatyzacyjna, posiada również funkcję efektywnego ogrzewania (odwrócenie układu). W pewnych okolicznościach i uwarunkowaniach klimatyzacja może okazać się optymalnym rozwiązaniem dla zapewnienia odpowiedniej temperatury oraz wilgotności w pomieszczeniu.   Klimatyzatory, zasilane [...] CZYTAJ WIĘCEJ

Elektryczne kotły Olsztyn

Kotły elektryczne to ciche, wydajne, bezobsługowe, ekologiczne i charakteryzujące się wysoką sprawnością urządzenia grzewcze. Właściwy dobór kotła, uzależniony m.in. od przeznaczenia (funkcja C.O. i/lub C.W.U.) czy zapotrzebowania budynku na ciepło (moc) – pozwala nam osiągnąć bardzo dobą efektywność ekonomiczną i jednocześnie wysoki komfort temperaturowy. Oferowane przez SUN4YOU kotły indukcyjne/kondensacyjne, doskonale […]

CZYTAJ WIĘCEJ

Folie grzewcze Olsztyn

ELEKTRYCZNE OGRZEWANIE PODŁOGOWE FOLIĄ GRZEWCZĄ NA PODCZERWIEŃ Folie grzewcze i metody ich kładzenia dzielimy na: Folie grzewcze pod panelami Folie grzewcze pod płytkami Folia grzewcza pod lustro Ogrzewanie ścian Panele grzewcze Ogrzewanie podłogowe folią grzewczą pod panelami laminowanymi to najpopularniejszy z systemów grzewczych na podczerwień.  To metoda ogrzewania podłogowego, w [...] CZYTAJ WIĘCEJ

Pompy ciepła Olsztyn

Historia Pompy ciepła i ich początki sięgają 1834 roku. To właśnie wtedy Jackob Perkins buduje pierwsze sprężarkowe urządzenie chłodnicze, w którym czynnikiem roboczym jest eter etylowy. William Thomson, który nazywany jest prekursorem pomp ciepła, zauważa w 1852 roku, że oprócz chłodzenia urządzenie to może być wykorzystywane również do ogrzewania.  Motorem [...] CZYTAJ WIĘCEJ

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję