Wiaty fotowoltaiczne

Innowacyjne wiaty fotowoltaiczne – to kolejny produkt łączący zalety instalacji fotowoltaicznej z funkcją użytkową. Estetyczne i wytrzymałe wiaty, doskonale sprawdzają się jako zadaszenie dla pojazdów, ale ich głównym zadaniem pozostaje produkcja energii elektrycznej. Wiaty świetnie sprawdzają się zarówno na firmowych parkingach, jak i na terenie przydomowych posesji. Oprócz schronienia dla samochodu czy motocykla przed skutkami różnych anomalii pogodowych (deszcz, śnieg, grad, intensywne nasłonecznienie), wiata fotowoltaiczna doskonale nadaje się do ładowania pojazdów elektrycznych. Orientacyjne szacunki pozwalają stwierdzić, że tego typu konstrukcja fotowoltaiczna, jest w stanie wytworzyć kilka tysięcy kW w ciągu roku. Taka ilość darmowej energii pozwoli na bezproblemowe ładowanie akumulatora samochodu elektrycznego, a nawet wystarczy na zasilenie parkingowej infrastruktury w postaci wiaty albo reklamy.

 

Oferowane fotowoltaiczne wiaty garażowe już na pierwszy rzut oka wywierają duże wrażenie dzięki nowoczesnej formie. Mocowania na wspornikach wiaty pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni parkingowej i umożliwiają łatwe parkowanie pojazdów. Oferta oprócz wiat garażowych dla jednego, dwóch lub czterech samochodów obejmuje również indywidualne rozwiązania dla większej liczby pojazdów. Modułowa budowa daje możliwość zaprojektowania wiaty z dachem jednospadowym lub w wersji z ramą w kształcie litery Y. Konstrukcja wiaty jest zakotwiona w podstawie za pomocą wsporników zaciskowych. Dzięki czemu można uniknąć czasochłonnego kopania czy też ustawiania fundamentów naziemnych. Całość dopełniają wbudowane stacje ładowania samochodów elektrycznych. To wszystko sprawia, że nasze systemy łączą w sobie wygodę użytkowania, wydajność ekonomiczną oraz elegancki wygląd i formę.

 

KORZYŚCI DLA KLIENTA

 • Nowoczesna konstrukcja
 • Modułowa konstrukcja
 • Długi czas użytkowania i najwyższej jakości materiały
 • Rodzaj konstrukcji dostosowany do miejsca
 • Krótki czas montażu
 • Łatwość parkowania pojazdu
 • Indywidualne projekty dla dużych przestrzeni parkingowych
POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję