Żaluzje PV

Żaluzje fotowoltaiczne to efektywne połączenie funkcjonalności, estetyki oraz wartości użytkowych, związanych z produkcją darmowej energii elektrycznej. Tego rodzaju osłona jest idealnym nośnikiem dla ogniw fotowoltaicznych. Innowacyjne żaluzje PV, łączą w sobie funkcję ochrony przeciwsłonecznej z wytwarzaniem prądu, a ich futurystyczny wygląd – nadaje bryle budynku nowoczesnego charakteru. Takie rozwiązanie doskonale komponuje się w trakcie aranżacji wielkopowierzchniowych elewacji – o konstrukcji zbudowanej z elementów stali, aluminium oraz szklanych tafli. Żaluzje fotowoltaiczne są jednym z wielu przykładów innowacyjnego systemu BIPV (Building Integrated Photovoltaics) – czyli integracji panelu solarnego z elementami architektury.

 

Inteligentne żaluzje SolarGaps są pierwszymi żaluzjami, które automatycznie śledzą trajektorię słońca generując energię elektryczną, jednocześnie chroniąc pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Nasze żaluzje zainstalowane na zewnątrz budynku nie tylko obniżą rachunki za prąd, ale również zapewnią aktywne zacienienie pomieszczeń, dzięki czemu zmniejszysz użycie klimatyzacji, a tym samym zredukujesz emisję dwutlenku węgla.

 

 • Zakres pracy od -20°C do 60°C
 • Tylko instalacja zewnętrzna
 • Odporność na wiatr
 • 2 lata gwarancji
 • Minimalna żywotność 10 lat
 • Testowane pistoletem pneumatycznym

 

System SolarGaps składa się z listew aluminiowych z wbudowanymi ogniwami fotowoltaicznymi oraz z obudowy górnej, w której znajdują się mechanizmy. Listwy stabilizowane są wytrzymałym stalowym cięgnem lub prowadzone są w specjalnych aluminiowych prowadnicach bocznych, które zapewnia bezpieczne mocowanie nawet przy silnym wietrze. W zależności od wybranego typu montażu, złożone żaluzje mogą całkowicie odsłaniać okno lub je częściowo przysłaniać. System jest podłączony do sieci elektrycznej za pośrednictwem inwertera, który bierze udział w przekształcaniu energii słonecznej w energię elektryczną. To z kolei oznacza, że ilość energii zużytej od dostawców energii elektrycznej zostanie zmniejszona o ilość energii elektrycznej wytworzonej przez żaluzje. Temperatura pracy żaluzji SolarGaps wynosi odpowiednio od -20°C do 60°C przy wilgotności względnej 20% i od -10°C do 40°C przy wilgotności wynoszącej odpowiednio 80%. SolarGaps to inteligentne żaluzje fotowoltaiczne, które automatycznie podążają za słońcem pochylając swoje listwy pod optymalnym kątem w celu najbardziej wydajnego generowanie energii elektrycznej. Jednocześnie poprzez aktywne zacienianie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Gwarancja na żaluzje SolarGaps wynosi dwa lata, a ich żywotność to co najmniej dziesięć lat.

 

KONTROLA

 • Aplikacja pod iOS i Android
 • Zintegrowana z inteligentnym domem
 • Zdalny dostęp
 • Raportowanie wydajności
 • Sterowanie manualne lub programowanie

Wszystkie zalety korzystania z inteligentnego systemu żaluzji SolarGaps można uzyskać za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji dostępnej na Androida (4.4 i nowsze) oraz iOS (11 i nowsze). Żaluzje SolarGaps łączą się ze smartfonem za pośrednictwem Wi-Fi. Aby aplikacja SolarGaps działała bezbłędnie, wymagany jest sygnał wysokiej jakości o prędkości nie mniejszej niż 1 Mb/s. Aplikacja mobilna umożliwia pełną kontrolę obsługi żaluzji, niezależnie od miejsca pobytu. Panel sterowania aplikacji pozwala również na szybką zmianę układu żaluzji np. w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (burza, silne podmuchy wiatru). Możesz otrzymywać raporty i kontrolować żaluzje za pomocą smartfona lub zintegrować je z systemem inteligentnego domu, ponieważ są one w pełni kompatybilne z Amazon Alexa i asystentem Google. Żaluzje SolarGaps są w pełni programowalne, dzięki czemu możesz je dostosować do swoich codziennych przyzwyczajeń.

 

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję