Zestawy pod działkę

Zestawy działkowe – Fotowoltaika umożliwia dostarczenie prądu w miejsca, które są go pozbawione. Jedną z takich właśnie lokalizacji są działki bądź ogródki rekreacyjne. Zestaw fotowoltaiczny jest w stanie zapewnić wiele podstawowych wygód takich jak: oświetlenie, lodówka czy możliwość podładowania mobilnych urządzeń, bez których w dzisiejszym świecie ciężko się obyć. Dodatkową zaletą jest brak jakichkolwiek formalności, wszystko ogranicza się wyłącznie do zamówienia. Zestaw jest instalacją typu off-grid. Mini elektrownia słoneczna jest świetną alternatywą dla przewodowej elektryczności, szczególnie gdy nie mamy możliwości przyłączenia prądu do działki bądź jest to bardzo kosztowne.

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję