Farmy PV

Jeśli posiadasz niezabudowaną działkę – płaską bądź zbocze – ukierunkowane na stronę południową, której nie porastają drzewa – z pewnością zainteresuje Cię oferta budowy farmy fotowoltaicznej. Efektywność ekonomiczna tego rodzaju inwestycji wzrasta dodatkowo, jeżeli do działki zapewniony jest dojazd utwardzonym traktem oraz odległość od sieci elektroenergetycznej nie przekracza 200 m. Skontaktuj się z nami, a sprawimy, że dzięki atrakcyjnej ofercie, jaką przygotujemy wraz z rozeznaniem możliwości pozyskania dotacji – Twoja inwestycja stanie się dla Ciebie stabilnym źródłem wysokich dochodów. Fotowoltaika w gruncie to najbardziej wydajna forma produkcji darmowej energii elektrycznej, bowiem brak architektonicznych ograniczeń, pozwala na wdrożenie najkorzystniejszych rozwiązań przy zabudowie instalacji. Bezobsługowe farmy PV – to biznesowy strzał w dziesiątkę!

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję