Fotowoltaika

Fotowoltaika jest odpowiedzią na globalną potrzebę ekologicznej koegzystencji, z którą jednocześnie wiąże się znaczące ograniczenie wydatków na energię elektryczną – zarówno gospodarstw domowych, rolniczych, jak i podmiotów instytucjonalnych. Rosnąca świadomość w zakresie dbania o środowisko naturalne, a także stale postępujący wzrost cen prądu – to kluczowe czynniki olbrzymiego zainteresowania panelami fotowoltaicznymi. Nie bez znaczenia jest też możliwość pozyskania bezzwrotnych dotacji oraz preferencyjnych środków finansowych – na realizację inwestycji związanej z zabudową instalacji fotowoltaicznej.

Jak działa fotowoltaika?

Ogniwa fotowoltaiczne, z jakich zbudowane są panele fotowoltaiczne, zamieniają światło słoneczne w energię elektryczną. Dzięki falownikowi (inwerter), prąd stały przekształcany jest w zmienny, który doprowadzany zostaje do instalacji domowej oraz do gniazdek. Warto pamiętać, że efektywność paneli fotowoltaicznych, związana jest m. in. z jakością ich wykonania, standardem ogniw oraz optymalnym [...] CZYTAJ WIĘCEJ

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję