Klimatyzacja Olsztyn

Klimatyzatory to specjalistyczne urządzenia, które większości osobom kojarzą się z wytwarzaniem przyjemnego chłodu. Okazuje się jednak, że dobrej klasy instalacja klimatyzacyjna, posiada również funkcję efektywnego ogrzewania (odwrócenie układu). W pewnych okolicznościach i uwarunkowaniach klimatyzacja może okazać się optymalnym rozwiązaniem dla zapewnienia odpowiedniej temperatury oraz wilgotności w pomieszczeniu.

 

Klimatyzatory, zasilane dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych, maksymalnie wykorzystuje energię słoneczną, a urządzenia pobierają znikome ilości prądu, gwarantując jednocześnie komfortowe warunki w pomieszczeniach.

W ofercie dostępne są trzy typy jednostek wewnętrznych: ścienne, kasetonowe i kanałowe, aby w pełni dostosować model urządzenia do wymagań architektonicznych pomieszczeń.

Łatwość instalacji systemu Midea Solar sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego budynku – mieszkania w bloku, domu, czy biurowca. Instalacja jest montowana jak standardowy układ split, zaś panel fotowoltaiczny może być umieszczony na dachu budynku, jak i na jednostce zewnętrznej. Efektywność energetyczna klimatyzacji solarnej (z 1 baterią słoneczną) jest znacznie wyższa niż tradycyjnego klimatyzatora. Klasa A+++ zaczyna się od współczynnika 8,5, a Midea Solar osiąga wartość 23,5!

Ekologiczna klimatyzacja pomaga oszczędzać zasoby energii elektrycznej i jest idealnym rozwiązaniem dla ogrzewania i klimatyzacji pomieszczeń

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję