Usługi

Przegląd instalacji solarnej

Fotowoltaika a przegląd     Dobrze wykonane instalacje fotowoltaiczne mimo reputacji bardzo mało awaryjnych. Warunkiem bezawaryjnej, bezpiecznej i efektywnej pracy instalacji fotowoltaicznej – są okresowe przeglądy serwisowe. Głównymi elementami wymagającymi okresowego sprawdzenia są: Inwerter, w tym przypadku sprawdzamy jego stan wizualny oraz techniczny, uzupełnieniem ogólnej oceny jest sprawdzenie parametrów poprzez […]

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubezpieczenie

W przypadku posiadania fotowoltaiki warto zadbać o ubezpieczenie paneli solarnych wraz z wszelkimi komponentami, jakie składają się na całą instalację. Poszczególne elementy fotowoltaiki narażone są na szereg różnych zagrożeń – anomalii pogodowych (m.in. gradobicie, huraganowy wiatr, wyładowania atmosferyczne), a także kradzież czy akty wandalizmu. Koszty naprawy uszkodzonej i zdewastowanej instalacji, […]

CZYTAJ WIĘCEJ

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję