Olsztyn a fotowoltaika.

Od wielu lat Olsztyn stawia na rozwiązania eko takie jak tramwaje, miejskie rowery, plany budowy nowej elektrociepłowni na bio paliwo, a więc jak wygląda sytuacja fotowoltaiki w Olsztynie? Można rzec, iż jest to miasto panelami stojące, te rozwiązanie nie tylko jest popularne wśród władz miasta, lecz coraz więcej osób prywatnych oraz firm stara się obniżyć koszty energii elektrycznej montując moduły fotowoltaiczne. Na przykład:

 

 

                                                                                       Olsztyn fotowoltaika: Ostrzeszewo

                                                                                                          Olsztyn fotowoltaika: Bajkowa

Olsztyn fotowoltaika:  Gutkowo

Olsztyn fotowoltaika: Kołobrzeska

 

 

Podsumowanie

Oprócz wielu osób prywatnych oraz firm posiadających lub zainteresowanych instalacjami fotowltaicznymi w Olsztynie, sam rynek paneli słonecznych jest dosyć mocno rozbudowany. W Mieście działa ponad 30 firm zajmujących się usługami montażu instalacji fotowoltaicznych. W samym Olsztynie znajdziemy również wiele hurtowni zajmujących się słoneczną branżą są to min: Grodno, Nowaelektro czy Ivendo. Zapominać również nie można iż jedne z największych producentów konstrukcji jakim jest Corab również wywodzi się z Olsztyna. Stolica Warmii i Mazur nie to nie tylko jeziora oraz lasy ale również miasto które wie jak korzystać ze słońca.

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję