Fotowoltaika panele fotowoltaiczne Giżycko

Fotowoltaika to nie tylko sposób na oszczędność, ale także na ochronę środowiska przed zgubnym wpływem technologii energetycznych. Mieszkańcom Giżycka natura jest bardzo bliska. Miasto nazywane Żeglarską Stolicą Mazur jest zamieszkiwane (oraz chętnie odwiedzane) przez osoby, które cenią kontakt z przyrodą i pragną o nią dbać. A można to robić na wiele sposobów – między innymi inwestując w ekologiczne rozwiązania energetyczne. Fotowoltaika bez wątpienia do nich należy. Dlatego też zachęcamy osoby z Giżycka i okolic zapoznania się z ofertą paneli fotowoltaicznych i do dokonania inwestycji przyjaznej zarówno środowisku naturalnemu, jak i kieszeni inwestora!

Fotowoltaika Giżycko

Warto postawić na fotowoltaikę – jest to technologia przyszłości. Jej założenia są bardzo proste: korzystać z tego, co już jest i co nigdy się nie skończy dla osiągania tego, czego potrzebujemy. A więc: wykorzystujemy energię słoneczną, aby produkować prąd, który potrzebny jest do zasilania urządzeń w naszych domach, przedsiębiorstwach, sklepach itd.

 • Fotowoltaika to oszczędność: za promienie słońca nie trzeba przecież płacić. Płaci się jedynie za instalację systemu i jego konserwację.
 • Fotowoltaika to ekologia: pobiera tylko energię słoneczną, a nie emituje do środowiska szkodliwych substancji.
 • Fotowoltaika to wygoda: system pracuje sam, a użytkownik nie musi w żaden sposób go nadzorować.

Jeśli chcesz zdecydować się na instalację fotowoltaiki w Giżycku, zgłoś się do nas. Przedstawimy Ci szczegóły oferty – dostępne produkty, polecane instalacje, cennik oraz zakres naszych usług montażowych.

Panele fotowoltaiczne Giżycko

Gdzie można montować panele fotowoltaiczne? Tak naprawdę każda przestrzeń się do tego nadaje.

 • Na budynkach (dachach, ścianach) oraz wiatach ogrodowych czy tarasach panele solarne będą naturalnie wystawione na działanie promieni słonecznych. Pod warunkiem że budynek nie jest zacieniony i nie osłaniają go inne zabudowania. Doskonałym pomysłem jest montaż paneli na dachach zabudowań gospodarczych w gospodarstwach rolnych. Uzyskany z ich użyciem prąd może zasilać urządzenia w gospodarstwie i zapewniać budynkom oświetlenie.
 • Panele fotowoltaiczne można instalować także na gruncie. Wystarczy trochę odsłoniętej przestrzeni, na której można ustawić specjalne stelaże lub wysięgniki. Panele słoneczne są instalowane tak, aby kąt padania promieni był jak najkorzystniejszy. Przekłada się to bezpośrednio na ilość pozyskanej energii.

Zapraszamy mieszkańców Giżycka do skorzystania z oferty paneli fotowoltaicznych. Postaw na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania!

POWRÓT

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


  ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, tel.: 602 152 700, mail: biuro@sun4you.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję